0
خدمات آنلاین امید ایرانیان | درباره ما

کمی درباره امید ایرانیان

خدمات آنلاین امید ایرانیان در سال 1392 توسط حمید امیدی متولد و فعالیت خود را آغاز کرده است و در عرصه های طراحی وب سایت ، سئو و بهینه سازی،تحلیل سایت ، تولید محتوا ، موشن گرافیک ، طراحی اپلیکیشن و تولید آموزش های کاربردی فعالیت دارد .
هدف ما ارائه خدمات با نهایت کیفیت به کاربران است ، به گونه ای که موجب رونق کسب و کار کاربران شود و به نوعی آنها حضوری مطمئن در عرصه تجارت الکترونیک را با ما تجربه کنند ، ما فقط مجری پروژه شما در فضای مجازی نیستیم ، بلکه خود را مشاور شما و بخشی از اعضا تیم شما می دانیم و سعی داریم با ارائه راهکار های اصولی و مشاوره های واقع بینانه بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم .
خدمات آنلاین امید ایرانیان با لطف خداوند متعال و با استفاده از تیمی فنی ، پر تلاش ، جوان و کوشا سعی بر ان دارد که با حداکثر توان و دقت ، خدمات خود را به انجام رسانده و گامی هر چند کوچک در راستای اعتلای پیشرفت تجارت الکترونیک کشور عزیزمان ایران بردارد.

چرا ما ؟

شما داشتن یک وب سایت خوب و یک پشتیبانی قوی می تواند موجب حضور موفق شما در عرصه تجارت الکترونیک شود .

پشتیبانی 24 ساعته – همواره پاسخگو سوالات شما خواهیم بود ، حتی روزهای تعطیل !مشاوره رایگان و ارائه راهکار

تیم ما سعی دارد با شناخت دقیق نیازهای شما و ارائه مشاوره های واقع بینانه متناسب با شرایط ، بهترین وب سایت را برای شما طراحی کند تا حضوری مطمئن در عرصه تجارت الکترونیک را تجربه کنید .

می توانید با ما در تماس باشید تا پس از بررسی و تحلیل نیازهای شما بهترین راهکار را به شما ارائه دهیم.